Uwaga, śliska nawierzchnia! 14 Marzec 2017

admin

W każdym miejscu, w jakim pojawia się maty przejazdowa lub mata dezynfekcyjna kapitalnego typu, powinno się obowiązkowo ustawiać znaki uprzedzające o tym, że przestrzeń może mieć miniaturową przyczepność, czyli że jest zwyczajnie ślisko.

sussex-farm-1216611

  1. Zwyczajowa maty dezynfekujące przejazdowe jest tutaj szczególnym niebezpieczeństwem, gdyż mata oddana w głównej mierze do tego, by chodził po niej pracownik, jest zawsze trochę delikatniejsza i pomimo nasączenia medykamentami dawanymi do dezynfekcji, które potęgą rzeczy są bardzo poślizgowe, inne zadania z zakresu nawet faktury maty sprawiają, iż można powiększyć przyczepność na nich i nie są tak złowróżebne, jak mata dezynfekcyjna przejazdowa. – mtech.net.pl
  2. Jeżeli tego samego rodzaju wyjścia zastosowane byłyby tam, gdzie stosowana jest maty dezynfekujące przejazdowe, najwidoczniej beztroska użytku by wzrosła, jednak jednocześnie taka maty dezynfekcyjne istniałaby znacznie mniej trwała na faktory maszynowe i powstałby kłopot jej żywotnego zużywania się.

Nie da się ponieważ zakamuflować, że maty zabezpieczające -  przejazdowa najprawdopodobniej będzie musiała radzić sobie ze znacznie większym przymusem i znacznie ogromniejszym wycieraniem, co oczywiście nie jest jakimś kolosalnym problemem, bowiem mata to mata i nic specjalnie wymyślnego, lecz użycie w jej przypadku pewnych rozwikłań istniałoby rzeczywiście niefaktyczne. – mtech.net.pl/pl/15/maty-dezynfekcyjne

Nie trzeba w tym miejscu oczywiście niczego demonizować.

Zwyczajowa mata dezynfekcyjna przejazdowa nie jest wybitniej niepewna dla ruchu pieszego niż wilgotny dywan, zatem nie należy stawiać materii tak, jak gdyby w miejscu zakładu niespodziewanie zrobiło się lodowisko i na pracowników dopadł anemiczny lęk.

Ostrzeganie przed niebezpiecznie śliską powierzchnią powinno być przeważającym przypomnieniem, by patrzyć pod nogi, korzystać z maty dezynfekcyjne i uważać, by się nie wywrócić.

Ten wpis opublikowano dnia wtorek, 14 Marzec 2017 o godz. 16:37 w kategorii znaki ostrzegawcze. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.